Školení AutoCAD

Školení programu AutoCAD jsou určená všem technickým pozicím. Nejnavštěvovanější je základní školení, které je zaměřené na kreslení technické dokumentace. Pokud přejímáte již hotovou výkresovou dokumentaci a potřebujete si jí pouze prohlížet, tisknou a provádět v ní menší úpravy, je pro vás vhodné zkrácené expresní školení. Obě tyto školení jsou zaměřená na práci s rovinnými technickými výkresy, proto jsou vhodná pro uživatele "plné" verze i AutoCADu LT. Svoje znalosti si u nás mohou rozvíjet i pokročilí uživatelé. Jak si přizpůsobit "plnou" verzi AutoCADu a jak si zjednodušit provádění opakovaných úkonů, zjistíte na školení pro experty. Speciální školení je určené pro CAD administrátory, kteří mají ve firmě na starosti správu a vytváření firemních šablon a nastavení CAD standardů. Naučit se u nás můžete i vytvářet prostorové modely a vizualizace.

Školení AutoCAD na míru

V případě zájmu vám sestavíme školení AutoCADu podle vašich požadavků. Můžete si zvolit formu, obsah, místo i termín školení.

Autorizovaná školení AutoCADu

Autodesk Authorized Training Center Jsme autorizovaným školícím střediskem společnosti Autodesk, která je výrobcem programu AutoCAD. Školení jsou vedená certifikovanými lektory. Po absolvování školení obdržíte mezinárodní certifikát.