Poptávka školení AutoCAD

Školení programu AutoCAD jsou určená všem technickým pozicím. Nejnavštěvovanější je základní školení, které je zaměřené na kreslení technické dokumentace. Pokud přejímáte již hotovou výkresovou dokumentaci a potřebujete si jí pouze prohlížet, tisknou a provádět v ní menší úpravy, je pro vás vhodné zkrácené expresní školení. Obě tyto školení jsou zaměřená na práci s rovinnými technickými výkresy, proto jsou vhodná pro uživatele "plné" verze i AutoCADu LT. Svoje znalosti si u nás mohou rozvíjet i pokročilí uživatelé. Jak si přizpůsobit "plnou" verzi AutoCADu a jak si zjednodušit provádění opakovaných úkonů, zjistíte na školení pro experty. Speciální školení je určené pro CAD administrátory, kteří mají ve firmě na starosti správu a vytváření firemních šablon a nastavení CAD standardů. Naučit se u nás můžete i vytvářet prostorové modely a vizualizace.

Jméno a příjmení:

Firma:

Telefon:

Údaje o školení
Název školení: Počet osob:

Verze software:
Typ školení:
Místo školení:
Vzdálenost z Prahy (km):

Orientační termín školení:

Preferovaný čas školení:
Poznámky

Můžete nám také zavolat na 800 118 118 nebo napsat e-mail na info@AbecedaPC.cz.