Školení Illustrator

Naučíme vás vytvářet libovolnou vektorovou grafiku. Illustrator se používá k tvorbě různorodých návrhů například billboardů, letáků, obalů produktů, ilustrací a kreseb, webové grafiky, ikon, loga firem a nápisů. Školení vektorové grafiky jsou velmi tvůrčí, protože si na nich vyzkoušíte, jak se vytváří různé typy grafiky. Díky znalostem získaným na školení se rozšíří vaše tvůrčí možnosti a budete schopni plně využít vaši kreativitu.

Adobe Illustrator

Adobe Illustrator je software pro vytváření vektorové grafiky a ilustrací. Illustrator se používá v brandingu, při tvorbě marketingových materiálů, přípravě grafiky pro web, video i film.

Školení Adobe Illustrator na míru

Školení Illustrator vám můžeme sestavit podle vašich požadavků. Zvolíte si obsah, formu, místo i termín školení.