Školení CAD - infrastruktura

Autodesk Civil 3D je moderní aplikací pro návrh různých typů inženýrských staveb. Pracuje na principu informačního modelu (BIM). Z 3D modelu, který obsahuje všechny potřebné informace se připravuje projektová dokumentace, výkazy a výměry. Základní školení je zaměřené na seznámení s projektováním v Autodesk Civil 3D, na práci s modelem terénu, návrh a zakreslování dopravních komunikací, potrubních sítí a přípravu výkresové dokumentace. Pro pokročilé uživatele, kteří používají Civil 3D pro návrh dopravních staveb, zajišťujeme školení sestavené na míru podle jejich požadavků. V oblasti inženýrských staveb a geodézii se často používá také aplikace AutoCAD. AutoCAD umožňuje kreslení libovolných technických 2D výkresů a umožňuje i vytváření prostorových modelů. Pro práci s mapovými podklady je k dispozici speciální sada nástrojů AutoCAD Map 3D. Vhodné školení AutoCADu si u nás vyberou začátečníci i experti.


Autodesk AutoCAD Map 3D

Autodesk Map 3D je určený pro správu mapových podkladů včetně souvisejících dat s možností propojení s databázemi a GIS aplikacemi.

Autodesk Civil 3D

Autodesk Civil 3D je software určený pro tvorbu návrhů a dokumentace inženýrských staveb včetně práce s digitálním modelem terénu.