Školení Redakční systémy pokročilý

Školení je určené pro tvůrce jednoduchých webových stránek, kteří k jejich vytváření používají některý z redakčních systémů. Cílem školení je naučit účastníky používat pokročilé nástroje redakčního systému Wordpress, upravovat přednastavené šablony, vkládat a upravovat obsah ve formátu HTML, provádět úpravy pomocí vlastního CSS, používat různé pluginy a vytvářet rubriky. Školení je vedené velmi prakticky s řadou doporučení z praxe a tipy pro zrychlení webu. Účastníci se seznámí také se základy SEO, které jim pomohou vytvářet dobře vyhledatelné stránky.

Osnova školení Redakční systémy pokročilý

U individuálního a firemního školení je možné osnovu přizpůsobit.

• Rozšířené nastavení Wordpressu
    • Konfigurace šablony, praktické tipy
    • Zabezpečení a zrychlení webu
    • Vytváření rubrik
    • Pokročilá práce s příspěvky
    • Pokročilá práce se stránkami
    • Tvorba pokročilých konstrukcí v Page Builderu
    • Instalace a konfigurace pokročilých pluginů
    • Úprava a vkládání obsahu ve formátu HTML
    • Drobné úpravy v kódu šablony
    • Změny pomocí vlastního CSS
    • Základy SEO

Předchozí znalosti

Před školením se předpokládají znalosti na úrovni školení:

Redakční systémy základní

Verze programu

U firemního a individuálního školení si verzi programu, na které bude školení probíhat, můžete zvolit.
Otevřené kurzy probíhají na aktuální verzi programu. Lektor po dohodě s účastníky upozorní na rozdíly starších verzí.