Kurzy Outlook

Vyberte si vhodné školení Outlooku pro vás a zjistěte, jak lze usnadnit zpracování emailů, spravovat kontakty, plánovat schůzky a sledovat úkoly. Pro začínající uživatele je určené školení Outlook základní. Pro pokročilé uživatele máme připravena dvě školení - pro uživatele z menších firem a uživatele ze středních a velkých firem, kde je kladen především důraz na spolupráci více uživatelů.

Navštivte naše kurzy programu Outlook a zjistěte, jak lze v Microsoft Outlook zefefektinit práci s elektronickou poštou, kontakty, kalendářem a úkoly. Otevřené kurzy Outlook jsou pro jednotlivce cenově nejvýhodnější nabídkou. Kurzu se účastní maximálně osm posluchačů.

Microsoft Outlook

Microsoft Outlook je aplikace pro práci s e-maily, kalendářem, kontakty a úkoly. Outlook umožňuje snadnou spolupráci mezi různými uživateli.

Školení Microsoft Outlook na míru

V případě zájmu vám sestavíme školení Microsoft Outlook podle vašich požadavků. Můžete si zvolit formu, obsah, místo i termín školení.

Školení Microsoft Office na míru

V případě zájmu vám sestavíme školení Microsoft Office podle vašich požadavků. Můžete si zvolit formu, obsah, místo i termín.