Školení Photoshop

Photoshop je jedničkou pro úpravu obrázků a fotografií, pro tvorbu kompozic a koláží a pro návrh libovolného grafického designu. Využít jeho předností se naučíte na našich školeních. Protože má Photoshop velmi rozsáhlé možnosti využití, máme pro vás připravená i specializovaná školení zaměřená na úpravu fotografií, přípravu grafiky pro web i na tvorbu grafického návrhu webových stránek nebo aplikací.

Adobe Photoshop

Adobe Photoshop je nejpokročilejší aplikace pro úpravu obrázků na světě. Photoshop vám umožní vylepšit, retušovat a zpracovat fotografie a další obrázky a vytvářet kompozice.

Adobe Camera RAW

Adobe Camera RAW je modul Adobe Photoshop. Camera RAW umožňuje zpracování snímků ve formátu RAW, který používá řada profesionálních i standardních digitálních fotoaparátů.

Školení Adobe Photoshop na míru

V případě zájmu vám sestavíme školení Photoshopu podle vašich požadavků. Můžete si zvolit formu, obsah, místo i termín školení.