Kurzy Photoshop

Photoshop je jedničkou pro úpravu obrázků a fotografií, pro tvorbu kompozic a koláží a pro návrh libovolného grafického designu. Využít jeho předností se naučíte na našich školeních. Protože má Photoshop velmi rozsáhlé možnosti využití, máme pro vás připravená i specializovaná školení zaměřená na úpravu fotografií, přípravu grafiky pro web i na tvorbu grafického návrhu webových stránek nebo aplikací.

Naše kurzy Adobe Photoshop vám umožní profesionálně upravovat fotografie v programu Adobe Photoshop, kurzy pro začátečníky i pokročilé. Otevřené kurzy Photoshop jsou pro jednotlivce cenově nejvýhodnější nabídkou. Kurzu se účastní maximálně osm posluchačů.

Adobe Photoshop

Adobe Photoshop je nejpokročilejší aplikace pro úpravu obrázků na světě. Photoshop vám umožní vylepšit, retušovat a zpracovat fotografie a další obrázky a vytvářet kompozice.

Adobe Camera RAW

Adobe Camera RAW je modul Adobe Photoshop. Camera RAW umožňuje zpracování snímků ve formátu RAW, který používá řada profesionálních i standardních digitálních fotoaparátů.

Školení Adobe Photoshop na míru

V případě zájmu vám sestavíme školení Photoshopu podle vašich požadavků. Můžete si zvolit formu, obsah, místo i termín školení.