Školení Zbožové srovnávače

Školení je určené pro všechny, kdo se chtějí naučit pracovat se srovnávači zboží a inzerovat na nich své produkty. Posluchači se seznámí se základními pojmy týkajících se všech základních zbožových srovnávačů (Google Nákupy, Heureka, Zboží.cz a další). Zjistí, jaké možnosti nabízí, jakým způsobem dosáhnou co nejlepší spárovanosti produktů a jak pracovat s bidováním produktů. Posluchači se dozví praktické rady a tipy, jak vytěžit z používání srovnávačů zboží maximum a jak odstraňovat nejčastější chyby.

Osnova školení Zbožové srovnávače

U individuálního a firemního školení je možné osnovu přizpůsobit.

• Úvod do srovnávačů zboží
  • Tématické zbožové srovnávače
  • Mergado

Verze programu

U firemního a individuálního školení si verzi programu, na které bude školení probíhat, můžete zvolit.
Otevřené kurzy probíhají na aktuální verzi programu. Lektor po dohodě s účastníky upozorní na rozdíly starších verzí.