Poptávka školení 3D modelování a vizualizace

Školení 3D modelování a tvorby fotorealistických vizualizací jsou určená pro architekty, designery, grafiky počítačových her i uživatele 3D tiskáren. Specializujeme se na školení aplikací společností Autodesk. Profesionální aplikací určenou pro vytváření prostorových modelů, animací a vizualizací je 3ds Max. Základní školení 3ds Max je zaměřené na modelování a seznámení s postupy a principy při vytváření animací a vizualizací. Pro pokročilejší uživatele nabízíme školení sestavené na míru podle jejich požadavků, například na tvorbu exteriérových nebo interiérových architektonických vizualizací, modelování a vizualizaci designových výrobků nebo tvorbu modelů pro 3D tisk. Vytvářet libovolné modely se u nás můžete naučit i v programu AutoCAD a Fusion 360. Obě tyto aplikace se používají v mnoha různých technických oborech. Fusion 360 je oblíbený především pro přípravu modelů pro 3D tiskárny.

Jméno a příjmení:

Firma:

Telefon:

Údaje o školení
Název školení: Počet osob:

Typ školení:
Místo školení:
Vzdálenost z Prahy (km):

Orientační termín :

Preferovaný čas školení:
Poznámky

Můžete nám také zavolat na 800 118 118 nebo napsat na info@AbecedaPC.cz.