Kurzy úpravy videa

Na našich školení se naučíte zpracovávat videa, stříhat je a doplnit je o různé efekty. Vhodné školení si vyberou tvůrci profesionálních videí i uživatelé, kterým stačí základní úpravy a střih videa. Pro profesionální použití jsou vhodná školení aplikací Premiere a After Effects. Aplikace Premiere je určená pro zpracování videa a jeho produkci. After Effects umožňuje přidávat různé efekty a animace, vkládat titulky, intra a přechody nebo naopak odstraňovat nežádoucí objekty. Školení těchto aplikací vedou velice zkušení lektoři z mnohaletou praxí při zpracování videa. Pro uživatele, kterým stačí základní úprava a střih videa, máme připraveno školení zaměřené na možnosti bezplatných aplikací a nástrojů. Na tomto školení se seznámíte s možnostmi různých bezplatných aplikací, které vám umožní připravit video pro použití na webu i v prezentaci.

Naučte se stříhat a upravovat video. Vyberte si vhodný kurz zpracování videa pro vás. Otevřené kurzy úpravy videa jsou pro jednotlivce cenově nejvýhodnější nabídkou. Kurzu se účastní maximálně osm posluchačů.Adobe Premiere

Adobe Premiere je software pro profesionální střih a zpracování videa. Adobe Premiere používají televizní a filmová studia. Adobe Premiere úzce spolupracuje s Adobe After Effects.

Adobe After Effects

Adobe After Effects je software pro vytváření animací a vizuálních efektů při zpracování videa. Adobe After Effects je určený pro televizní a filmovou postprodukci.

Počítačové školení na míru

Zajistíme vám počítačové školení podle vašich požadavků. Zvolit si můžete obsah, formu, místo i termín školení.