Školení úpravy videa

Na našich školení se naučíte zpracovávat videa, stříhat je a doplnit je o různé efekty. Vhodné školení si vyberou tvůrci profesionálních videí i uživatelé, kterým stačí základní úpravy a střih videa. Pro profesionální použití jsou vhodná školení aplikací Premiere a After Effects. Aplikace Premiere je určená pro zpracování videa a jeho produkci. After Effects umožňuje přidávat různé efekty a animace, vkládat titulky, intra a přechody nebo naopak odstraňovat nežádoucí objekty. Školení těchto aplikací vedou velice zkušení lektoři z mnohaletou praxí při zpracování videa. Pro uživatele, kterým stačí základní úprava a střih videa, máme připraveno školení zaměřené na možnosti bezplatných aplikací a nástrojů. Na tomto školení se seznámíte s možnostmi různých bezplatných aplikací, které vám umožní připravit video pro použití na webu i v prezentaci.


Adobe Premiere

Adobe Premiere je software pro profesionální střih a zpracování videa. Adobe Premiere používají televizní a filmová studia. Adobe Premiere úzce spolupracuje s Adobe After Effects.

Adobe After Effects

Adobe After Effects je software pro vytváření animací a vizuálních efektů při zpracování videa. Adobe After Effects je určený pro televizní a filmovou postprodukci.