Školení Teams ve firemním prostředí pro vedoucí týmů

Školení je speciálně navržené pro manažery a vedoucí pracovníky, kteří již mají základní zkušenosti s Microsoft Teams a SharePoint a chtějí své dovednosti posunout na úroveň efektivního řízení a organizace týmu. Účastníci se ponoří do pokročilého využití Teams a SharePointu, prozkoumají jejich integraci a naučí se pracovat s různými verzemi těchto aplikací. Důraz bude kladen na efektivní strukturování týmů, kanálů a karet v Teams, což zlepší spolupráci a propojení s jinými nástroji. Kurz také pokryje pokročilé techniky správy dokumentů na SharePointu, jako je manipulace s knihovnami dokumentů, správa verzí a synchronizace dat. Celkově je školení zaměřené na zvýšení efektivity vedoucích pracovníků, na účinné řízení týmových zdrojů, zjednodušení dokumentace a sdílení informací uvnitř jednotlivých týmů i celé organizace.

Osnova školení

U individuálního a firemního školení je možné osnovu přizpůsobit.

• Týmová spolupráce
      • Správa týmů a jejich členů
      • Přístupová práva uživatelů