Tipy a novinky pro školení PowerPoint

Naučte se na školení PowerPoint vytvářet profesionální prezentace v Microsoft PowerPoint. Kromě standardních školení zaměřených na vytváření a formátování prezentací v programu PowerPoint pořádáme i netradiční školení, které se zaměřuje zároveň na zlepšení prezentačních dovedností i technických znalostí programu PowerPoint.

Microsoft PowerPoint

Microsoft PowerPoint je aplikace pro vytváření prezentací. PowerPoint umožňuje rychle vytvořit prezentaci profesionálního vzhledu.

Potřebujete vytvořit šablonu pro PowerPoint?

Pro Microsoft PowerPoint vám vytvoříme šablonu prezentace podle vašeho zadání. S šablonou vás naučíme pracovat. V případě zájmu zajistíme i grafický návrh šablony.

Konzultace Microsoft PowerPoint

Máte konkrétní dotazy k Microsoft PowerPoint? Zajistíme vám konzultaci, na které vám lektor vaše dotazy k PowerPointu zodpoví. Na konzultaci lze pracovat přímo s vaší prezentací.

Školení Microsoft PowerPoint na míru

V případě zájmu vám sestavíme školení Microsoft PowerPoint podle vašich požadavků. Můžete si zvolit formu, obsah, místo i termín školení.

Školení Microsoft Office na míru

V případě zájmu vám sestavíme školení Microsoft Office podle vašich požadavků. Můžete si zvolit formu, obsah, místo i termín.

Počítačové školení na míru

Zajistíme vám počítačové školení podle vašich požadavků. Zvolit si můžete obsah, formu, místo i termín školení.

Certifikace PowerPoint