Kurzy grafiky pro web

Naučíme vás připravit libovolnou grafiku, animace i video pro použití na webu nebo na sociálních sítích. Pokud potřebujete připravovat obrázky a fotografie, můžete si zvolit ze dvou různých školení. Jedno ze školení se zaměřuje na tvorbu grafiky pro web v profesionální aplikaci Photoshop. Druhé školení vás seznámí s možnostmi bezplatných nástrojů a aplikací, které jsou vhodné pro přípravu grafiky pro web. Vytvářet animace pro webové stránky se naučíte na školení zaměřeném na program Animate. Z hlediska zpracování a střihu videa pro použití na internetu, je pro většinu uživatelů vhodné školení zaměřené na bezplatné aplikace pro práci s videem. Pokud chcete vytvářet grafické návrhy webových stránek, doporučujeme vám školení webdesignu zaměřené na práci v programu Photoshop. Navrhovat design a vytvářet uživatelské prostředí webových stránek a mobilních aplikací se můžete naučit v programu XD od společnosti Adobe.

Naučte se připravit grafiku nebo animaci pro webové stránky na některém z našich kurzů. Vyberte si z naší nabídky kurzů. Otevřené kurzy grafiky pro web jsou pro jednotlivce cenově nejvýhodnější nabídkou. Kurzu se účastní maximálně osm posluchačů.

Počítačové školení na míru

Zajistíme vám počítačové školení podle vašich požadavků. Zvolit si můžete obsah, formu, místo i termín školení.