Ceník firemního školení Cesta k osobní efektivitě u zákazníka

Cena školení Cesta k osobní efektivitě závisí na počtu osob ve skupině. Na školení můžeme zajistit naši mobilní učebnu - potřebnou výpočetní techniku. Při požadavku na proškolení většího počtu osob vám zpracujeme cenovou nabídku, pro stálé zákazníky poskytujeme slevy.

Délka školení

Doporučená délka školení je 16 hodin, obvykle rozdělených do 2 dnů, například 8:00-16:00.
Čas a délku školení si můžete přizpůsobit.

Velikost skupin

Na školení doporučujeme menší skupiny do 8 osob, maximálně 12 posluchačů ve skupině. Posluchače je vhodné rozdělit do skupin podle úrovně znalostí, případně pracovního zaměření.

Cestovné lektora

Mimo Prahu a Kolín je k ceně školení přičteno cestovné lektora 15 Kč/km bez DPH.

Mobilní učebna

Při školení na naší mobilní učebně připravíte vhodnou místnost a my dodáme potřebnou techniku - notebooky a dataprojektor.