Kurzy AutoCAD Architecture

Přijďte na autorizované školení od společnosti Autodesk a navrhujte v programu AutoCAD Architecture určeném pro stavební projektanty a architekty.

Přijďte na kurz AutoCAD Architecture a naučte se navrhovat a vytvářet projektovou dokumentaci v programu AutoCAD Architecture určeném pro architekty a stavební projektanty. Otevřené kurzy AutoCAD Architecture jsou pro jednotlivce cenově nejvýhodnější nabídkou. Kurzu se účastní maximálně osm posluchačů.

Pro tuto oblast nejsou aktuálně naplánované termíny otevřených kurzů, zašlete nám prosím poptávku.

Autorizovaná školení AutoCAD Architecture

Autodesk Authorized Training Center Jsme autorizovaným školícím střediskem společnosti Autodesk. Školení jsou vedená certifikovanými lektory. Po absolvování školení obdržíte mezinárodní certifikát.