Kurzy Visio

Školení aplikace Visio jsou zaměřená na vytváření vývojových diagramů, organizačních schémat, myšlenkových map, síťových diagramů, technických schémat, plánků prostorového uspořádání i map webových stránek. Školení navštěvují manažeři plánující a mapující procesy v organizacích, projektoví manažeři, pracovníci z oblasti marketingu, obchodu, personalistiky, IT i technické profese. Školení aplikace Visio jsou rozdělená do dvou úrovní a provedou vás od vytváření jednoduchých schémat a diagramů až po kreslení složitých schémat a plánů, na kterých spolupracuje více uživatelů.

Přijďte na kurz Microsoft Visio a naučte se vytvářet libovolná schémata, diagramy a plánky. Kurzy Visio jsou určené pro začátečníky i pokročilé. Otevřené kurzy Visio jsou pro jednotlivce cenově nejvýhodnější nabídkou. Kurzu se účastní maximálně osm posluchačů.

Školení Microsoft Visio na míru

V případě zájmu vám sestavíme školení Microsoft Visio podle vašich požadavků. Můžete si zvolit formu, obsah, místo i termín školení.

Školení Microsoft Office na míru

V případě zájmu vám sestavíme školení Microsoft Office podle vašich požadavků. Můžete si zvolit formu, obsah, místo i termín.