Kurzy Power BI (Business Intelligence)

Přijďte na školení Power BI (Business Intelligence) a vytvářejte přehledné reporty. Moderní nástroj Power BI je určený pro analýzu a vizualizaci dat, tvorbu interaktivních reportů a jejich publikování online. Kromě školení Power BI nabízíme i specializované školení Power Query, které je velmi užitečné pro všechny, kdo potřebují do Power BI nebo Excelu načítat a slučovat data z různých zdrojů.

Kurz Power BI (Business Intelligence) vám umožní vytvářet přehledné reporty profesionálního vzhledu a prezentovat je na webu. Otevřené kurzy Power BI (Business Intelligence) jsou pro jednotlivce cenově nejvýhodnější nabídkou. Kurzu se účastní maximálně osm posluchačů.

Školení Microsoft Office na míru

V případě zájmu vám sestavíme školení Microsoft Office podle vašich požadavků. Můžete si zvolit formu, obsah, místo i termín.