Kurzy Word

Absolvujte školení Word a ovládněte Microsoft Word na maximum. V nabídce školení Word si vybere začínající uživatel, který potřebuje vytvářet a formátovat jednoduché textové dokumenty, i pokročilý uživatel, který v programu Word vytváří složité a dlouhé dokumenty (různé smlouvy, brožury, seminální práce apod.) nebo spolupracuje na vytváření dokumentů s více uživateli.

Kurzy Word jsou zaměřené na efektivní vytváření dokumentů v programu Microsoft Word. Kurzy jsou určené pro začátečníky i pokročilé. Otevřené kurzy Word jsou pro jednotlivce cenově nejvýhodnější nabídkou. Kurzu se účastní maximálně osm posluchačů.

Microsoft Word

Microsoft Word je aplikace pro vytváření textových dokumentů, umožňuje vytvářet textové dokumenty s obrázky, grafy, tabulkami a diagramy.

Potřebujete vytvořit šablonu pro Word?

Pro Microsoft Word vám vytvoříme šablonu dokumentu podle vašeho zadání. S šablonou vás naučíme pracovat. V případě zájmu zajistíme i grafický návrh šablony.

Školení Microsoft Word na míru

V případě zájmu vám sestavíme školení Microsoft Word podle vašich požadavků. Můžete si zvolit formu, obsah, místo i termín školení.