Kurzy sazby

Na našich školeních se naučíte připravit sazbu různých druhů materiálů jako jsou brožury, letáky, plakáty, tištěné i elektronické časopisy, zpravodaje i delší dokumenty. Pro sazbu dokumentů je určený program InDesign, ve kterém připravíte různé druhy tiskovin i interaktivních digitálních publikací. Pokud se zaměřujete na přípravu tištěných materiálů, máme pro vás připravené i speciální školení zaměřené na předtiskovou přípravu.

Naučte se připravit sazbu různých typů dokumentů a připravit je pro tisk. Vyberte si vhodný kurz sazby a předtiskové přípravy pro vás. Otevřené kurzy sazby jsou pro jednotlivce cenově nejvýhodnější nabídkou. Kurzu se účastní maximálně osm posluchačů.

Počítačové školení na míru

Zajistíme vám počítačové školení podle vašich požadavků. Zvolit si můžete obsah, formu, místo i termín školení.