Tipy a novinky pro školení InDesign

Ukážeme vám, jak vytvářet libovolné tiskoviny jako jsou různé firemní dokumenty, brožury, katalogy, výroční zprávy, časopisy, zpravodaje i knihy. Naučíme vás vytvářet elektronické časopisy a knihy i další typy interaktivních online dokumentů. InDesign vám umožní vytvářet dokumenty s libovolným rozvržením, snadno pracovat s textem, používat zajímavou typografii a používat různorodou grafiku.

Adobe InDesign

Adobe InDesign je určený pro sazbu, vytváření designu a typografii stránek pro nejrůznější formy zpracování počínaje knihami a brožurami přes digitální časopisy až po aplikace pro iPad.

Školení Adobe InDesign na míru

Školení programu InDesign vám můžeme sestavit podle vašich požadavků. Zvolíte si obsah, formu, místo i termín školení.

Počítačové školení na míru

Zajistíme vám počítačové školení podle vašich požadavků. Zvolit si můžete obsah, formu, místo i termín školení.