Kurzy úpravy fotografií

Ukážeme vám, jak používat aplikace, které vám umožní využít naplno vaši kreativitu při úpravě fotografií a tvorbě kompozic. Naučíme vás připravit obrázky pro použití v prezentacích, v tištěných materiálech různého typu i na webových stránkách nebo sociálních sítích. Výběr školení je určený především aplikací, kterou budete k úpravě obrázků používat. Velmi oblíbenou je profesionální aplikace Photoshop od společnosti Adobe. Photoshop má neuvěřitelné možnosti a jeho nástroje vám umožní maximálně rozvinout vaši kreativitu. Snadnou úpravu fotografií na profesionální úrovni nabízí aplikace Lightroom také od společnosti Adobe. Alternativou k řešení od Adobe jsou aplikace společnosti Corel. Pro základní úpravy fotografií je možné využít i bezplatné aplikace a webové služby.

Naučte se upravovat fotografie v programu Adobe Photoshop nebo v softwaru od společnosti Corel. Vyberte si vhodný kurz úpravy fotografiií pro vás. Otevřené kurzy úpravy fotografií jsou pro jednotlivce cenově nejvýhodnější nabídkou. Kurzu se účastní maximálně osm posluchačů.

Počítačové školení na míru

Zajistíme vám počítačové školení podle vašich požadavků. Zvolit si můžete obsah, formu, místo i termín školení.