Školení CAD - strojírenství

Jako autorizované školící a testovací středisko společnosti Autodesk se zaměřujeme na školení jejich produktů. Hlavní aplikací pro oblast strojírenství je Autodesk Inventor. Je určený pro 3D navrhování strojírenských součástí a sestav. Umožňuje provádět simulace a výpočty, připravovat různé výstupy od 2D výkresové dokumentace, přes výkazy až po animace rozpadu sestav, obsahuje speciální nástroje usnadňující například návrh plechových a plastových součástí, typových součástí, návrh rámových konstrukcí, vedení kabelů a svazů nebo trubek a potrubí. Pro kreslení strojírenských výkresů je také oblíbenou aplikací AutoCAD. AutoCAD je obecný CAD software určený pro vytváření 2D technické dokumentace a lze v něm vytvářet i prostorové modely. Především s rozvojem 3D tiskáren se dostává do popředí zájmu i školení aplikace Fusion 360.

Školení Inventor na míru

Školení Inventoru vám můžeme sestavit podle vašich požadavků. Zvolíte si obsah, formu, místo i termín školení.

Autorizovaná školení CAD software

Autodesk Authorized Training Center Jsme autorizovaným školícím střediskem společnosti Autodesk. Školení jsou vedená certifikovanými lektory. Po absolvování školení aplikace od společnosti Autodesk obdržíte mezinárodní certifikát.