Školení Internetový marketing

Seznámíme vás s možnostmi prezentace a inzerce vašich produktů a služeb na internetu, naučíme vás efektivně nastavit reklamní kampaně a vyhodnocovat jejich přínos, ukážeme vám, jak propagovat na sociálních sítích, jak sledovat návštěvnost a chování uživatelů na webových stránkách a jak je optimalizovat. Vhodné školení u nás naleznou úplní začátečníci i zkušení online marketéři, kteří si chtějí rozšířit své znalosti. Školení jsou vedená velmi prakticky s řadou konkrétních doporučení a ukázek z praxe. Pokud s propagací na internetu začínáte, je pro vás určené úvodní školení, na kterém se seznámíte s možnostmi marketingu na internetu, zjistíte, jak funguje reklama a vyhledávání na internetu, zorientujete se v základních pojmech a nástrojích. Další školení jsou zaměřená již na konkrétní oblasti jako je prokliková reklama (PPC), remarketing, propagace na sociálních sítích, sledování, analýzu a optimalizaci webových stránek a použití marketingových nástrojů společnosti Google.

Počítačové školení na míru

Zajistíme vám počítačové školení podle vašich požadavků. Zvolit si můžete obsah, formu, místo i termín školení.