Školení CAD - infrastruktura

Autodesk Civil 3D je moderní aplikací pro návrh různých typů inženýrských staveb. Pracuje na principu informačního modelu (BIM). Z 3D modelu, který obsahuje všechny potřebné informace se připravuje projektová dokumentace, výkazy a výměry. Základní školení je zaměřené na seznámení s projektováním v Autodesk Civil 3D, na práci s modelem terénu, návrh a zakreslování dopravních komunikací, potrubních sítí a přípravu výkresové dokumentace. Pro pokročilé uživatele, kteří používají Civil 3D pro návrh dopravních staveb, zajišťujeme školení sestavené na míru podle jejich požadavků. V oblasti inženýrských staveb a geodézii se často používá také aplikace AutoCAD. AutoCAD umožňuje kreslení libovolných technických 2D výkresů a umožňuje i vytváření prostorových modelů. Pro práci s mapovými podklady je k dispozici speciální sada nástrojů AutoCAD Map 3D. Vhodné školení AutoCADu si u nás vyberou začátečníci i experti.

Autodesk AutoCAD Map 3D

Autodesk Map 3D je určený pro správu mapových podkladů včetně souvisejících dat s možností propojení s databázemi a GIS aplikacemi.

Autodesk Civil 3D

Autodesk Civil 3D je software určený pro tvorbu návrhů a dokumentace inženýrských staveb včetně práce s digitálním modelem terénu.

Autorizovaná školení CAD software

Autodesk Authorized Training Center Jsme autorizovaným školícím střediskem společnosti Autodesk. Školení jsou vedená certifikovanými lektory. Po absolvování školení aplikace od společnosti Autodesk obdržíte mezinárodní certifikát.