Školení Grafika a video

Na našich školeních zjistíte, jak přenést vaše kreativní nápady ve skutečnost. Školení jsou určená pro návrháře ve všech možných oblastech, fotografy, DTP pracovníky, tvůrce tištěných i elektronických grafických materiálů, webdesignery, tvůrce grafického obsahu webových stránek i všechny, kdo potřebují zpracovávat video. Vhodné školení si u nás vyberou profesionálové, kteří zpracovávají složitější grafické návrhy a dokumenty, i uživatelé, kteří jen občas potřebují vytvořit nebo upravit nějakou jednodušší grafiku. Školení vedou lektoři, kteří se vždy specializují na danou oblast. Pokud s grafikou teprve začínáte a nejste si ještě jisti softwarem, který budete používat, můžete se na nás obrátit a podle vašich potřeb vám doporučíme vhodný software pro vás.