Kurzy Excel

Přijďte na školení Excelu a využijte jeho funkce na maximum. Mezi nejoblíbenější patří školení Excel základní, Excel mírně pokročilý a Excel pokročilý. Na pokročilé školení je poté možné navázat školením Excel expert, Excel makra nebo i Excel VBA. Pro ty, kdo pracují v Excelu s větším množstvím dat, máme připravená školení Excel analýza dat a specializovaná školení Power Query a Power Pivot.

Absolvujte kurz Excelu a začněte využívat jeho funkce na maximum. Vyberte si z naší nabídky kurzů programu Microsoft Excel. Otevřené kurzy Excel jsou pro jednotlivce cenově nejvýhodnější nabídkou. Kurzu se účastní maximálně osm posluchačů.

Potřebujete vytvořit makro nebo šablonu pro Excel?

Pro Microsoft Excel vám vytvoříme makro s vámi požadovanou funkčností nebo vytvoříme šablonu pro Excel podle vašeho zadání.

Školení Microsoft Excel na míru

V případě zájmu vám sestavíme školení Microsoft Excel podle vašich požadavků. Můžete si zvolit formu, obsah, místo i termín školení.