Kurzy CorelDRAW

Školení aplikace CorelDRAW jsou zaměřená na práci s vektorovou grafikou a přípravu různých typů grafických tištěných i digitálních materiálů. Na školení zjistíte, jak vytvořit grafické návrhy letáků, plakátů, billboardů, vizitek, pozvánek, obalů různých produktů, návrh firemního loga, ikon a další grafiky pro použití na internetu.

Naučte se na kurzu CorelDRAW vytvářet různé typy grafických materiálů v programu CorelDRAW. Vyberte si vhodný kurz pro vás. Otevřené kurzy CorelDRAW jsou pro jednotlivce cenově nejvýhodnější nabídkou. Kurzu se účastní maximálně osm posluchačů.

CorelDRAW

CorelDRAW je aplikace pro práci s vektorovou grafikou. CorelDRAW používají grafická studia, marketingoví pracovníci, webdesigneři a další.

Školení CorelDRAW na míru

V případě zájmu vám sestavíme školení CorelDRAW podle vašich požadavků. Můžete si zvolit formu, obsah, místo i termín školení.