Místo kurzu Webdesign v Adobe Photoshop

Otevřené kurzy probíhají v našich učebnách učebnách v Praze a v Kolíně. V průběhu školení má každý posluchač pohodlné pracovní místo s počítačem s potřebným software. Učebny jsou vybaveny dataprojektory a tabulemi.

Všechna školení a konzultace s lektorem mohou probíhat online. Vy ani lektor nemusíte nikam cestovat. Online formou zajišťujeme individuální školení a konzultace, firemní školení i otevřené kurzy. Výhodou online školení je interakce mezi lektorem a účastníkem v obdobném rozsahu jako u prezenčních školení a zároveň, že účastníci se mohou školení zúčastnit odkudkoliv. Online forma je vhodná pro počítačová školení i školení měkkých dovedností.

K online školení nepotřebujete žádné speciální vybavení. Stačí vám počítač s připojením na internet s mikrofonem a sluchátky nebo reproduktory a nainstalovanou aplikací, která je předmětem školení. Videokamera k online školení není nutností. Před školením nemusíte mít žádnou zkušenost s online schůzkami. Informace, jak se připojit k online schůzce, od nás obdržíte a v případě potřeby vám pomůžeme.

Online školení probíhají obdobně jako prezenční školení. Při školení se střídá výklad, praktická cvičení vedená lektorem i individuální cvičení. Před zahájením školení obdržíte sadu příkladů, kterou budete při školení používat.

Jandova 135/2, Praha 9 - Vysočany
GPS 50.1116506N, 14.5026628E
cca 100 metrů od metra Vysočanská, 2. patro

Rohový dům naproti galerii Fénix a zastávce metra a autobusů Vysočanská, v blízkosti tramvajové zastávky Sokolovská.

V okolí učebny je možnost bezproblémového parkování na parkovišti vedle budovy nebo v přilehlých ulicích. Cena parkovného je v pracovní dny 30 Kč/hod, o víkendu 5 Kč/hod.
Další možností je parkování v nákupní galerii Fénix, kde jsou první 3 hodiny zdarma (o víkendu 5 hodin zdarma), čtvrtá a každá další započatá hodina 50 Kč.

Občerstvení v průběhu školení

V průběhu školení je pro posluchače zajištěn pitný režim (káva, čaj, voda) a drobné občerstvení (balené croissanty, sušenky). V případě zájmu můžeme zajistit rozsáhlejší občerstvení.

Zajištění obědů

V případě zájmu si můžete u nás ke školení objednat oběd v blízké restauraci. V restauraci je výběr z mnoha různých jídel.

Mnichovická 173, Kolín
GPS 50.0318444 N, 15.2084361 E

V ulici před objektem i dalších přilehlých ulicích je bezplatné parkování.

Občerstvení v průběhu školení

V průběhu školení je pro posluchače zajištěn pitný režim (káva, čaj, voda) a drobné občerstvení (sušenky).
V případě zájmu můžeme zajistit rozsáhlejší občerstvení.

Zajištění obědů