Poptávka školení základů s PC

Školení základní práce s počítačem jsou vedená trpělivými lektory. Jsou zaměřená velmi prakticky, v jejich průběhu máte dostatek času si vše pod vedením lektora vyzkoušet a procvičit. Pro úplné začátečníky je určené školení Začínáme s počítačem a internetem. Je vhodné i pro seniory. V jeho průběhu se naučíte základnímu ovládání počítače se systémem Windows, vyhledávat informace na internetu a používat email. Po zvládnutí základní práce s počítačem je možné pokračovat například školeními zaměřenými na kancelářské aplikace Microsoft Office nebo Google Workspace. Pro úplné začátečníky nabízíme také dvě rekvalifikace. Rekvalifikace jsou určené především pro ty, kdo jsou hlášeni na úřadu práce, chtějí si rozšířit svoji kvalifikaci a získat práci, při které budou používat počítač. Tyto dvě rekvalifikace se od sebe liší svojí délkou. Rekvalifikace Obsluha osobního počítače je delší a obsáhlejší.

Jméno a příjmení:

Firma:

Telefon:

Údaje o školení
Název školení: Počet osob:

Verze software:
Typ školení:
Místo školení:
Vzdálenost z Prahy (km):

Orientační termín školení:

Preferovaný čas školení:
Poznámky

Můžete nám také zavolat na 800 118 118 nebo napsat e-mail na info@AbecedaPC.cz.