Kurzy Word Training

Školení Word vedená v angličtině zaměřená na vytváření a formátování textových dokumentů-

Kurzy vedené angličtině jsou zaměřené na vytváření a formátování dokumentů v programu Word. Otevřené word training jsou pro jednotlivce cenově nejvýhodnější nabídkou. Kurzu se účastní maximálně osm posluchačů.

Microsoft Word

Microsoft Word je aplikace pro vytváření textových dokumentů, umožňuje vytvářet textové dokumenty s obrázky, grafy, tabulkami a diagramy.

Potřebujete vytvořit šablonu pro Word?

Pro Microsoft Word vám vytvoříme šablonu dokumentu podle vašeho zadání. S šablonou vás naučíme pracovat. V případě zájmu zajistíme i grafický návrh šablony.

Školení Microsoft Word na míru

V případě zájmu vám sestavíme školení Microsoft Word podle vašich požadavků. Můžete si zvolit formu, obsah, místo i termín školení.