Tipy a novinky pro školení 3D modelování a vizualizace

Školení 3D modelování a tvorby fotorealistických vizualizací jsou určená pro architekty, designery, grafiky počítačových her i uživatele 3D tiskáren. Specializujeme se na školení aplikací společností Autodesk. Profesionální aplikací určenou pro vytváření prostorových modelů, animací a vizualizací je 3ds Max. Základní školení 3ds Max je zaměřené na modelování a seznámení s postupy a principy při vytváření animací a vizualizací. Pro pokročilejší uživatele nabízíme školení sestavené na míru podle jejich požadavků, například na tvorbu exteriérových nebo interiérových architektonických vizualizací, modelování a vizualizaci designových výrobků nebo tvorbu modelů pro 3D tisk. Vytvářet libovolné modely se u nás můžete naučit i v programu AutoCAD a Fusion 360. Obě tyto aplikace se používají v mnoha různých technických oborech. Fusion 360 je oblíbený především pro přípravu modelů pro 3D tiskárny.

Autorizovaná školení CAD software

Autodesk Authorized Training Center Jsme autorizovaným školícím střediskem společnosti Autodesk. Školení jsou vedená certifikovanými lektory. Po absolvování školení aplikace od společnosti Autodesk obdržíte mezinárodní certifikát.

Počítačové školení na míru

Zajistíme vám počítačové školení podle vašich požadavků. Zvolit si můžete obsah, formu, místo i termín školení.