Firemní školení Revit základní

Firemního školení Revit základní se účastní jen posluchači z vaší firmy. Můžete si zvolit obsah, místo i termín školení. Firemní školení doporučujeme využít vždy, pokud chcete proškolit alespoň tři zaměstnance nebo máte speciální požadavky na obsah nebo formu školení Revitu.

Délka školení

Doporučená délka školení je 21 hodin, obvykle rozdělených do 3 dnů, například 8:00-15:00.
Čas a délku školení si můžete přizpůsobit.

Termín školení

Školení probíhá ve vámi zvoleném termínu. Školení může probíhat v jakoukoliv denní dobu, i o víkendu.

Další vzdělávání pedagogických pracovníků

Školení je akreditováno v systému dalšího vzdělávání pedagogických pracovníků (DVPP).

Technická podpora

Naši lektoři jsou vám k dispozici i po skončení školení. V případě potřeby vám po e-mailu zodpoví vaše dotazy k tématům probíraným na školení.

Po skončení školení obdržíte emailem mezinárodní certifikát firmy Autodesk.

Školení v angličtině

Školení může být vedeno také v anglickém jazyce.

Velikost skupin

Na školení doporučujeme menší skupiny do 8 osob, maximálně 12 posluchačů ve skupině. Posluchače je vhodné rozdělit do skupin podle úrovně znalostí, případně pracovního zaměření.