Tipy a novinky pro školení Project

Aplikace Project umožňuje plánovat, řídit a sledovat menší projekty i velké akce, na kterých spolupracují celé týmy. Vhodné školení si u nás vyberou uživatelé, kteří chtějí v Projectu vytvářet jednoduché harmonogramy, i projektoví manažeři, kteří řídí složité projekty a potřebují plánovat a sledovat průběh projektů po stránce času, vytíženosti jednotlivých zdrojů a nákladů. Project umožňuje snadnou spolupráci napříč celým týmem. K informacím je možné přistupovat odkudkoliv a kdykoliv. Kromě školení zaměřených na pracovní postupy a ovládání aplikace Project nabízíme i velmi zajímavé školení, které se kromě práce s Projectem zabývá i teorií projektového řízení. Toto školení poskytuje teoretické znalosti z oblasti projektového řízení a zároveň účastníci zjistí, jak teorii aplikovat v praxi při plánování v Projectu.

Microsoft Project

Microsoft Project je aplikace určená pro plánovaní projektů, umožňuje vytvářet harmonogramy, sledovat a vyhodnocovat průběh projektu.

Školení Microsoft Project na míru

V případě zájmu vám sestavíme školení Microsoft Project podle vašich požadavků. Můžete si zvolit formu, obsah, místo i termín školení.

Konzultace Microsoft Project

Máte konkrétní dotazy k Microsoft Project? Zajistíme vám konzultaci, na které vám lektor vaše dotazy k Projectu zodpoví. Na konzultaci lze pracovat přímo s vaším projektem..

Školení Microsoft Office na míru

V případě zájmu vám sestavíme školení Microsoft Office podle vašich požadavků. Můžete si zvolit formu, obsah, místo i termín.

Počítačové školení na míru

Zajistíme vám počítačové školení podle vašich požadavků. Zvolit si můžete obsah, formu, místo i termín školení.