Kurzy PowerPoint

Naučte se na školení PowerPoint vytvářet profesionální prezentace v Microsoft PowerPoint. Kromě standardních školení zaměřených na vytváření a formátování prezentací v programu PowerPoint pořádáme i netradiční školení, které se zaměřuje zároveň na zlepšení prezentačních dovedností i technických znalostí programu PowerPoint.

Přijďte na kurz Microsoft PowerPoint a vytváření profesionálních prezentací v programu Microsoft PowerPoint bude pro vás hračka. Otevřené kurzy PowerPoint jsou pro jednotlivce cenově nejvýhodnější nabídkou. Kurzu se účastní maximálně osm posluchačů.

Microsoft PowerPoint

Microsoft PowerPoint je aplikace pro vytváření prezentací. PowerPoint umožňuje rychle vytvořit prezentaci profesionálního vzhledu.

Konzultace Microsoft PowerPoint

Máte konkrétní dotazy k Microsoft PowerPoint? Zajistíme vám konzultaci, na které vám lektor vaše dotazy k PowerPointu zodpoví. Na konzultaci lze pracovat přímo s vaší prezentací.

Potřebujete vytvořit šablonu pro PowerPoint?

Pro Microsoft PowerPoint vám vytvoříme šablonu prezentace podle vašeho zadání. S šablonou vás naučíme pracovat. V případě zájmu zajistíme i grafický návrh šablony.

Školení Microsoft PowerPoint na míru

V případě zájmu vám sestavíme školení Microsoft PowerPoint podle vašich požadavků. Můžete si zvolit formu, obsah, místo i termín školení.