Školení PowerPoint

Naučte se na školení PowerPoint vytvářet profesionální prezentace v Microsoft PowerPoint. Kromě standardních školení zaměřených na vytváření a formátování prezentací v programu PowerPoint pořádáme i netradiční školení, které se zaměřuje zároveň na zlepšení prezentačních dovedností i technických znalostí programu PowerPoint.

Microsoft PowerPoint

Microsoft PowerPoint je aplikace pro vytváření prezentací. PowerPoint umožňuje rychle vytvořit prezentaci profesionálního vzhledu.

Konzultace Microsoft PowerPoint

Máte konkrétní dotazy k Microsoft PowerPoint? Zajistíme vám konzultaci, na které vám lektor vaše dotazy k PowerPointu zodpoví. Na konzultaci lze pracovat přímo s vaší prezentací.

Potřebujete vytvořit šablonu pro PowerPoint?

Pro Microsoft PowerPoint vám vytvoříme šablonu prezentace podle vašeho zadání. S šablonou vás naučíme pracovat. V případě zájmu zajistíme i grafický návrh šablony.