Firemní školení Microsoft 365

Uživatelé Microsoft 365 (dříve Office 365) se u nás mohou seznámit i s možnostmi dalších aplikací a online služeb, které mají v rámci svého předplatného k dispozici. Tyto aplikace se neustále vyvíjí a rozšiřují se o další nové funkce. Umožňují zlepšit organizaci času a plánování, usnadňují komunikaci a spolupráci více uživatelů a lze je používat z různých typů zařízení. Velmi používaným v rámci Microsoft 365 je uložiště dokumentů OneDrive. Ve firmách a organizacích je rozšířený SharePoint určený pro vytváření a správu intranetů a aplikace Teams, která umožňuje snadnou komunikaci v celé organizaci. Všechny tyto aplikace vás naučíme efektivně používat. Vhodné školení si vyberou začátečníci, velmi pokročilí i běžní uživatelé, kteří chtějí držet krok s aktuálním vývojem a využívat nových funkcí a možností.