Školení Office

Aplikace sady Microsoft Office jsou nejpoužívanějšími kancelářskými aplikacemi. Školení těchto aplikací jsou velmi oblíbená a navštěvovaná. Ročně u nás těmito školeními projde více než 2 500 účastníků. Školení jsou vedená praktickou formou s množstvím příkladů z praxe a obsahují řadu různých tipů a fíglů pro zjednodušení a zrychlení každodenních úkonů. Zvolit si můžete ze školení zaměřených na celou řadu aplikací, které Microsoft Office zahrnuje. Uživatelé Microsoft 365 (dříve Office 365) se u nás mohou seznámit i s možnostmi dalších aplikací a online služeb, které mají v rámci svého předplatného k dispozici.

Školení Microsoft Office na míru

V případě zájmu vám sestavíme školení Microsoft Office podle vašich požadavků. Můžete si zvolit formu, obsah, místo i termín.

Počítačové školení na míru

Zajistíme vám počítačové školení podle vašich požadavků. Zvolit si můžete obsah, formu, místo i termín školení.