Ceník firemního školení Inventor

Autodesk Inventor je určený pro 3D strojírenské navrhování, přípravu kompletní dokumentace a simulaci výrobků. Inventor umožňuje vytvářet parametrické modely součástí a pracovat s nimi v sestavách, generovat z modelů výkresovou dokumentaci a výkazy, vytvářet animované výstupy pro prezentační účely, provádět simulace a výpočty, obsahuje nástroje, které usnadňují spolupráci v týmu i automatizaci návrhu. Možnosti Inventoru jsou velice rozsáhlé, proto je široká i nabídka našich školení. Kromě školení pro začínající i pokročilé uživatele, zajišťujeme školení specializovaná na určitou oblast – na navrhování plechových součástí, plastových součástí, nosných konstrukcí, vedení kabelů a svazků, vedení trubek a potrubí, návrh ozubených kol a šroubových spojů.