Kurzy Internetový marketing

Seznámíme vás s možnostmi prezentace a inzerce vašich produktů a služeb na internetu, naučíme vás efektivně nastavit reklamní kampaně a vyhodnocovat jejich přínos, ukážeme vám, jak propagovat na sociálních sítích, jak sledovat návštěvnost a chování uživatelů na webových stránkách a jak je optimalizovat. Vhodné školení u nás naleznou úplní začátečníci i zkušení online marketéři, kteří si chtějí rozšířit své znalosti. Školení jsou vedená velmi prakticky s řadou konkrétních doporučení a ukázek z praxe. Pokud s propagací na internetu začínáte, je pro vás určené úvodní školení, na kterém se seznámíte s možnostmi marketingu na internetu, zjistíte, jak funguje reklama a vyhledávání na internetu, zorientujete se v základních pojmech a nástrojích. Další školení jsou zaměřená již na konkrétní oblasti jako je prokliková reklama (PPC), remarketing, propagace na sociálních sítích, sledování, analýzu a optimalizaci webových stránek a použití marketingových nástrojů společnosti Google.

Zjistěte, jak získat více zákazníků přes internet. Přijďte na kurz internetového marketingu. Otevřené kurzy Internetový marketing jsou pro jednotlivce cenově nejvýhodnější nabídkou. Kurzu se účastní maximálně osm posluchačů.

Počítačové školení na míru

Zajistíme vám počítačové školení podle vašich požadavků. Zvolit si můžete obsah, formu, místo i termín školení.