Kurzy InDesign

Ukážeme vám, jak vytvářet libovolné tiskoviny jako jsou různé firemní dokumenty, brožury, katalogy, výroční zprávy, časopisy, zpravodaje i knihy. Naučíme vás vytvářet elektronické časopisy a knihy i další typy interaktivních online dokumentů. InDesign vám umožní vytvářet dokumenty s libovolným rozvržením, snadno pracovat s textem, používat zajímavou typografii a používat různorodou grafiku.

Kurzy Adobe InDesign zaměřené na přípravu sazby různých typů dokumentů v profesionálním programu Adobe InDesign. Vyberte si vhodný kurz programu InDesign. Otevřené kurzy InDesign jsou pro jednotlivce cenově nejvýhodnější nabídkou. Kurzu se účastní maximálně osm posluchačů.

Adobe InDesign

Adobe InDesign je určený pro sazbu, vytváření designu a typografii stránek pro nejrůznější formy zpracování počínaje knihami a brožurami přes digitální časopisy až po aplikace pro iPad.

Školení Adobe InDesign na míru

Školení programu InDesign vám můžeme sestavit podle vašich požadavků. Zvolíte si obsah, formu, místo i termín školení.