Kurzy vytváření grafiky

S vektorovou grafikou pracují návrháři ze všech možných oblastí i umělci. Vytváří loga, letáky, billboardy, ilustrace, obaly produktů, grafiku webových stránek i aplikací. Na našich školeních se můžete naučit vytvářet grafiku pro účel, který potřebujete. Výběr školení je závislý především na aplikaci, kterou chcete používat. Illustrator od společnosti Adobe je profesionální aplikací, která vám umožní maximálně využít vaši kreativitu a vytvářet libovolné grafické návrhy. Velmi rozšířenou aplikací pro vytváření vektorové grafiky je také aplikace CorelDRAW.

Naučte se vytvářet a upravovat grafiku v programech od společností Adobe a Corel. Vyberte si vhodný kurz grafiky pro vás. Otevřené kurzy vytváření grafiky jsou pro jednotlivce cenově nejvýhodnější nabídkou. Kurzu se účastní maximálně osm posluchačů.