Kurz grafiky pro web

Naučíme vás připravit libovolnou grafiku, animace i video pro použití na webu nebo na sociálních sítích. Pokud potřebujete připravovat obrázky a fotografie, můžete si zvolit ze dvou různých školení. Jedno ze školení se zaměřuje na tvorbu grafiky pro web v profesionální aplikaci Photoshop. Druhé školení vás seznámí s možnostmi bezplatných nástrojů a aplikací, které jsou vhodné pro přípravu grafiky pro web. Vytvářet animace pro webové stránky se naučíte na školení zaměřeném na program Animate. Z hlediska zpracování a střihu videa pro použití na internetu, je pro většinu uživatelů vhodné školení zaměřené na bezplatné aplikace pro práci s videem. Pokud chcete vytvářet grafické návrhy webových stránek, doporučujeme vám školení webdesignu zaměřené na práci v programu Photoshop. Navrhovat design a vytvářet uživatelské prostředí webových stránek a mobilních aplikací se můžete naučit v programu XD od společnosti Adobe.