Školení úpravy fotografií

Ukážeme vám, jak používat aplikace, které vám umožní využít naplno vaši kreativitu při úpravě fotografií a tvorbě kompozic. Naučíme vás připravit obrázky pro použití v prezentacích, v tištěných materiálech různého typu i na webových stránkách nebo sociálních sítích. Výběr školení je určený především aplikací, kterou budete k úpravě obrázků používat. Velmi oblíbenou je profesionální aplikace Photoshop od společnosti Adobe. Photoshop má neuvěřitelné možnosti a jeho nástroje vám umožní maximálně rozvinout vaši kreativitu. Snadnou úpravu fotografií na profesionální úrovni nabízí aplikace Lightroom také od společnosti Adobe. Alternativou k řešení od Adobe jsou aplikace společnosti Corel. Pro základní úpravy fotografií je možné využít i bezplatné aplikace a webové služby.

Počítačové školení na míru

Zajistíme vám počítačové školení podle vašich požadavků. Zvolit si můžete obsah, formu, místo i termín školení.