Tipy a novinky pro Access Training

Access Training - školení v angličtině zaměřené na práci s databázemi v programu Accessu.

Microsoft Access

Microsoft Access umožňuje vytvářet databáze a databázové aplikace. Access umožňuje snadno data zadávat, spravovat a vyhodnocovat.

Konzultace Microsoft Access

Máte konkrétní dotazy k Microsoft Access? Zajistíme vám konzultaci, na které vám lektor vaše dotazy k Accessu zodpoví. Na konzultaci lze pracovat přímo s vaší databází.

Potřebujete vytvořit databázi v Microsoft Access?

V Microsoft Access vám navrhneme a vytvoříme databázi nebo databázovou aplikaci s funkčností podle vašeho zadání. S databází vás naučíme pracovat.

Školení Microsoft Access na míru

V případě zájmu vám sestavíme školení Microsoft Access podle vašich požadavků. Můžete si zvolit formu, obsah, místo i termín školení.

Školení Microsoft Office na míru

V případě zájmu vám sestavíme školení Microsoft Office podle vašich požadavků. Můžete si zvolit formu, obsah, místo i termín.

Počítačové školení na míru

Zajistíme vám počítačové školení podle vašich požadavků. Zvolit si můžete obsah, formu, místo i termín školení.